info@vertimuakademija.lt
Tel.: +370 680 78 194     +370 603 04 222

Paslaugos – Vertimai raštu ir žodžiu

Vertimai raštu ir žodžiuVertimai raštu ir žodžiu

Bendradarbiaudami su kvalifikuotais ir patyrusiais vertėjais, teikiame profesionalias bei kokybiškas vertimų žodžiu bei raštu paslaugas. Verčiame iš/į anglų, prancūzų, vokiečių, lenkų, rusų, latvių, estų, švedų, norvegų, ispanų, rumunų, italų ir kitas užsienio kalbas. Specializuojamės įvairiose vertimų srityse: bendrojo pobūdžio, medicininiai, techniniai, publicistiniai, grožiniai ir kt. tekstai ar dokumentai. Užtikriname paslaugų atlikimo punktualumą ir vertimui pateiktų dokumentų/informacijos konfidencialumą!

Teikiame vertimų paslaugas žodžiu pas notarą, santuokų rūmuose, teismo posėdžiuose, įvairiuose susitikimuose su verslo partneriais ir pan.

Notarinis dokumentų tvirtinimas

Jei norite, kad išversti dokumentai būtų patvirtinti notariškai, Jums nereikia eiti pas notarą ir laukti, kol Jus priims. Mes tai padarysime už Jus! Pristatysime dokumentus pas notarą ir juos patvirtinsime be papildomo mokesčio.

Dokumentų tvirtinimas biuro spaudu

Prisiimame atsakomybę už išverstų dokumentų kokybę, – išverstus dokumentus surišame, patvirtiname vertimų biuro antspaudu ir vertėjo spaudu bei parašu.

 „Užkopus į didžiulį kalną, atrandi dar daugiau kalnų, į kuriuos galėtum įkopti.“ –  Nelsonas Mandela

 

Susisiekime!

VERTIMŲ AKADEMIJA

Vertimų biuras

Tilžės g. 156-113, Šiauliai, LT-76351

(Verslo centras „TALŠA“)
Tel.: +370 680 78 194
Tel.: +370 603 04 222
El. paštas: info@vertimuakademija.lt